Подорожі власним авто Західною Україною– як спланувати та до чого бути готовим?

Подорож власним автомобілем – неймовірні задоволення, настояні на справжній  насолоді, ні з чим не порівнянного,  відчуття свободи. Адже Ви ні до кого не прив’язані, можете не поспішати, зупинятися коли і де Вам хочеться, тобто відпочивати тільки у своє, власне задоволення. Але не все так просто. Запорука успішної подорожі на авто вимагає чіткого і завчасного планування всіх етапів поїздки – від вибору оптимального маршруту до підготовки «залізного коня».

Як це правильно зробити і що для цього потрібно? Давайте розбиратися.

Спочатку варто обрати стратегічний напрямок руху, при цьому визназначити ті місця, які Ви точно хочете відвідати – проїздом або з зупинкою. Після цього через них прокласти маршрут, вибравши оптимальний шлях. Тут слід чітко і відповідально визначитися із місцями зупинок, проживання та харчування, що ви будете там дивитися, і що для цього потрібно.

Вище наведене –  чи не найважливіша складова підготовки відпочинку, тому ми, базуючись більш ніж на 20-річному досвіді організацій подорожей Західною Україною, пропонуємо Вам  фахову допомогу в цьому регіоні, бо, як кажуть, “хто попереджений – той озброєний!”

Виходячи із Ваших побажань, складемо для Вас покроковий план поїздки з рекомендаціями та практичними порадами, врахувавши все:  стан доріг, умови проживання і харчування, наявні на маршруті розваги, особливості відвідування бажаних для огляду об’єктів та ін. Для цього Вам варто набрати:
067-289-20-61, або написати (email: tour100@ukr.net) щоб обговорити деталі і домовитися про шлях одержання детальної інформації.

Якщо вирішили робити це самі, то Вам потрібно:

  • Роздрукуйте карту з маршрутом, позначивши значками основні пункти зупинок, і обов’язково візьміть її з собою в дорогу.
  • Завантажте карти на навігатор або придбайте паперовий атлас
  • Продумайте місця зупинок для відвідування бажаних для огляду об’єктів, нічного відпочинку та харчування з обов’язковим вивченням умов та особливостей надаваних там послуг.
  • Заздалегідь забронюйте в готелі номер – це гарантуватиме Вам спокій.
  • Знайдіть і випишіть корисні телефони, за якими, в разі чого, зможете дзвонити.

Окрім того Вам потрібно підготувати запас їжі і води. Дорога може затягнутися, і пошук кафе тільки зіпсує поїздку.

Суттєвим  чинником комфорту є одяг. Змінний одяг, що підходить до будь-яких змін погодних умов, просто необхідний.  Хтозна, як поведеться природа.

І так, Ваш маршрут вже розпланований і Ви чітко розумієте куди їдете та що Вас там очікує. Тепер, не менш важлива складова успішної подорожі –  підготовка авто! Звичайно, краще це зробити на сертифікованому сервісі, але якщо Ви можете це зробити самостійно – теж гарний варіант. Ваша машина повинна бути технічно готова до переїзду на велику відстань.

І найголовніше – чим більше інформації про особливості маршруту Ви зберете заздалегідь, тим краще будете підготовлені до поїздки, і тим простіше Вам буде зорієнтуватися на місці. Почитайте форуми, присвячені подорожам на авто, попросіть поради у бувалих мандрівників, вивчіть путівники і – в дорогу! Попереду Вас чекає захоплююча і незабутня подорож, кожна мить якої буде наповнена відчуттям свободи!

Ми бажаємо Вам подорожі «як по маслу…» і хай береже Вас Бог!!!

З повагою, Василь Дука
т/а «Скарби-тур»  https://skarby-tur.com.ua/