Відгуки та запитання

12
Задайте питання або залиште відгук про поїздку!

Роман

Добрий день. Чув про Ваші екскурсії, знайомі задоволені. Я голова шкільного батьківського комітету і ми вирішили повезти наших дітей на екскурсію, скажіть будь-ласка – скільки коштуватиме дводенна дитяча екскурсія до Львова для наших дітей? І чи маєте ви дозволи на перевезення дітей?

Доброго дня п.Роман. Дякую вам за запитання. Вартість екскурсій для організованих груп залежить від величини групи і місця Вашого проживання. Тому телефонуйте 067-289-20-61, або напишіть Ваш тел. – ми перетелефонуємо і вирішимо всі питання. Стосовно дозволу на перевезення дітей то ми маємо всі необхідні ліцензії і документи, крім того на кожне перевезення дитячих груп виготовляємо додатково всі необхідні документи. Більше того, всі наші екскурсії обслуговуються тільки досвідченими водіями і сучасними комфортабельними автобусами. Буду радий, якщо Ви приймете рішення їхати з нами.

Оксана Орленко

Відпочиваємо в Карпатах разом із ” Скарби – тур”. Емоції зашкалюють! Це, насправді, круто!!! Дякуємо п. Василю за продуманий до дрібниць позитив деталей відпочинку!!! А найбільше – це, звичайно, лижі! Ми тут є і не віриться, що це реальність!!! ДЯКУЄМО, Василь Веселка!!! Чекайте нас ще й літом!!! Ви – фантастика!!!!!

Дякую Оксана за відгук. Раді що Вам подобається! Ми працюємо для Вас.

Марія

Добрий день. Я забронювала два місця на 6 лютого, але зі мною хоче їхати моя гостя із Америки. Скажіть, чи проводите ви екскурсії англійською? Дякую.

Доброго дня, п.Марія! Дякуємо за Ваше запитання. Усі збірні тури у нас проводяться українською мовою, але в разі необхідності можемо як додаткову послугу залучити перекладача, а також можемо організувати Вам індивідуальну екскурсію зручною для Вас мовою. Чекаємо Вас і Вашу подругу на відпочинок.

Іра

Хочемо з чоловіком їхати з вами на зимовий відпочинок. Скажіть чи можна в подорож брати свої лижі і санки (я не катаюся на лижах). Дякую

Доброго дня п.Іра. Думаю, це не проблема. От тільки на Буковелі не дозволяють кататися на власних санках (там є спеціальний спуск із витягом – дуже зручно). Якщо свої, то за межами Буковелю, а там обладнаних санних спусків немає, тому чи є доцільність? А от лижне обладнання – 100% варто. Дякую за звернення. Бронюйте тур, чекатимемо на Вас.

Ганна

Хочемо бронювати тур «Зимові Карпати та Закарпаття для лижників і тих, хто просто відпочиває», але у нас маленька дитина – 5 років. Чи забезпечуєте ви таких дітей харчуванням. Дякую.

Доброго дня п.Ганна. Дякую за запитання. Харчування за звичай ми організовуємо комплексне (однакове для всіх), але в місці проживання, а це гуцульська садиба, думаю, попередньо можна домовитися про відповідне харчування, або готувати його самому. Посеред дня – думаю це трохи складно, хоч потрібно вивчати конкретну ситуацію і шукати компромісне рішення. Думайте, бронюйте, а ми чекатимемо Вас із готовністю допомагати.

Павло Степанович

Чи будете організовувати цього року тури на Різдво з колядою, катання на санях та забавою в лісі. Пам’ятаю минулий рік – фантастично!!!! Розповів друзям – тепер проходу не дають. А на сайті поки що програми не знайшов!?

Доброго дня шановний Павло Степанович. Щиро дякую Вам за рекламу, тур буде через кілька тижнів, ми Вас повідомимо, обіцяю. Більше того, зробимо для Вас, як постійного клієнта – гарну знижку! Ще раз дякую і до зустрічі!