2-денний тур вихідного дня  в Тернополі, замках Львівщини та середньовічному місті Лева

Найцікавіші родзинки Тернополя, "Золоте кільце Львівщин" та перлини середньовічного Львова

(відпочинок для всієї родини)

Анонс туру

Тур: 2-денний тур вихідного дня  в Тернополі, замках Львівщини та середньовічному місті Лева

Про поїздку: Найцікавіші родзинки файного міста Тернополя з обов'язковою прогулянкою фантастичної краси набережною знаменитого Тернопільського ставу, "Золоте кільце Львівщин"- де панує не тільки величний дух волі та героїзму захисників найкращих середньовічних замків Західної України а й аура оповитого легендами  загадкового таїнства. Кульмінація подорожі - найвідоміші та найцікавіші перлини середньовічного Львова, починаючи від огляду невимовної краси вечірнього міста з висоти пташиного польоту та запашної Львівської кави до найкрасивіших і найбагатших храмів, загадкових кам'яниць, таємничого підземелля та численних пам'яток історії і культури древнього міста.

Місце збору: виїзд з Тернополя (при умові збірної групи) або з іншого, погодженого між замовником та виконавцем, місця (при умові організованої групи)

Схема маршруту: Тернопіль – Золочів - Підгірці - Олесько - Львів

Тривалість поїздки: (2 дні / 1 ніч)

Вартість програми: від 1200 грн/ос –для дитячої групи та від 1350грн/ос –для дорослої

Телефон для запитань: (067) 289 20 61

Заповніть форму, щоб забронювати місце

Вкажіть дату поїздки. Доступні дати вказані нижче в календарі поїздок.

Календар поїздок для збірних груп
(дати поїздок організованих груп визначаються додатково при замовленні туру)

 

Квітень 2020
11-12.04 - місць немає
25-26.04– місць немає
Травень 2020
16-17 – місць немає
30-31– місць немає
Червень 2020
13-14 – місць немає
27-28 – місць немає
Липень 2020
11-12 – місць немає
25-26-27 – місць немає

У вартість поїздки включено:

- Транспортні послуги по екскурсійному маршруту (крім обслуговування факультативних програм);

- Страхування на час подорожі;

- Проживання (2-3 місні номери із зручностями);

- Екскурсійний супровід туристичної програми.

У вартість поїздки не включено:

- Харчування

 • Тернопіль - ранкова кава – від 30 грн
 • Олесько - Комплексний обід в ресторані «Гридниця» - від 250 гр/ос – дорослі та 150грн/ос - діти
 • Львівська кав’ярня – від 50 грн
 • Вечеря в «Пузатій хаті» або кафе готелю - від 80 грн
 • Ранкова кава в «Криївці» - від 50 грн
 • Обід в «Пузатій хаті» - від 120грн/ос
 • Вечеря в етно-ресторані «Мартуся» - від 200 грн/ос

- Вхідні квитки:

 • Підземелля Домініканського монастиря (дорослі 25 грн., студенти та школярі 15 грн.)
 • Подорож екскурсійним трамвайчиком - діти – 55грн/ос, дорослі – 110грн/ос
 • Львівська пивоварня – від 80 до 250 грн/ос
 •  Палац Потоцьких (з особи): 90 грн. (дорослий), 50 грн.(студентський), 20 грн.(учнівський, пенсійний)

Програма подорожі

1 день

Тернопіль

7.00 – Збір групи на зал. вокзалі  біля центрального входу в Тернополі.

7.10-8.00 –Ранкова кава по Тернопільськив справжній Тернопільській кав’ярні.

8.00-9.30 - Оглядова екскурсія історичним центром Тернополя із обов’яковою прогулянкою набережною знаменитого Тернопільського ставу. При цьому Ви зможете не тільки загадати бажання на «Острові  закоханих», побачити  середньовічний замок  та Тернопільські  Єлісейські поля а і дізнатися чому одна із найкрасивіших атракцій Тернополя називається «Сльози Гронського» та багато інших цікавинок  файного міста.

Золочів

10.30-11.40 - Екскурсія по замку. Тут, окрім іншого, ми з’ясуємо чому замок належить до пам'яток типу "palazzo in fortezzo", до чого тут королівська родина Собєських,  Китайський палац та загадкові кам’яні брили тамплієрів. Саме тут Ви насолодитеся перебуванням в одиному  із найкращих середньовічних замків Західної України.

  Підгірці

12.20-13.30 - Замок привидів. Це унікальне місце де навіть переконані скептики частенько починають  по іншому дивитися на паранормальні явища. Красномовним свідчення цього є той факт, що всі 20 учасників популярної телепередачі "Битва екстрасенсів" одноголосно заявили про те, що палац переповнений примарами. А ще це унікальна  пам'ятка архітектури епохи пізнього Ренесансу і бароко та є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Ви маєте це бачити на власні очі!

Красномовне відео тут:    https://www.youtube.com/watch?v=_QpRWv3PrQU


   
Олесько

14.00-14.40 – Обід в замковому ресторані «Гридниця», де справжня королівська кухня і неперевершений подих середньовічного інтер’єру.

14.40-15.40 –Відновлений із попелу і розвалин, Олеський замок сьогодні залишається найстарішим зі збережених замків Львівщини. Саме тут Ви зможете відчути ауру, яка сприяла вихованню одиного із найвидатніших польських королів  - Яна ІІІ Собєського,  бо народився він саме в цій цитаделі.

Львів

17.30-19.10 – пішохідна екскурсія середньовічним містом Лева. Ми побачимо один із найкрасивіших театрів України - Львівський театр опери і балету та дізнаємось про секрети та проблеми його побудови і пов'язану з цим трагічну долю її архітектора З.Горголевського та на власні очі побачимо підземну річку Полтву та знаменитий найстаріший Львівський театр ім. М.Заньковецької. А ще пройдемося знаменитою Львівською 100-метрівкою, де народ виходить "щоб себе показати і на інших подивитися".

19.20-20.00 - Вечеря в ресторані "Пузата хата"
20.20-20.30 - Побачимо головний корпус Львівського унівеситету, який по праву є одним із найстаріших університетів України та Східної Європи.

21.00-22.00 - Вечірній Львів із висоти пташиного польоту – вершини Замкової гори. Таке потрібно бачити на власні очі, бо тут байдужих просто не буває!!!Ще трішечки неймовірних вражень під час прогулянки вечірнім містом

22.30 - Поселення в готель. Відпочинок.

 

 

2 день

8.00 – У випадку дитячої групи може бути сніданок в кафе готелю.

8.30 – виїзд з готелю

8.45-9.00 - Відвідування могили Скрябіна на Брюховичському цвинтарі

9.40-10.30 - Ранкова кава в знаменитій  Бандерівській «Криївці». Характерною особливістю цього закладу є те, що вона стилізована під схованку (криївку) партизанів. І ця особливість є у всьому  - оформленні інтер’єру, портретів вояків УПА на стінах, зразків тогочасної зброї та обмундирування, одягу офіціантів, навіть столи із грубої дошки на і, звичайно, меню.

11.00-12.00 - Подорож середньовічним містом екскурсійним  трамвайчиком «Чудо-тур». Протягом однієї години Ви зможете із вікна «трамвайчика» оглядово ознайомитися із найунікальнішими  атрацкіями старого міста, що стане суперним доповненням до фантастичної пішохідної екскурсії старовинним містом Лева.

12.00-14.00 - Пішохідна екскурсія фантастичними місцями міста-музею.  Домініканський костел(зовнішній огляд) з відвідуванням одного  із найстаріших підземель Львова. Тут  Ви дізнаєтесь про князя Лева тайого дружину Констанцію а також почуєте багато історій про відьм, катів та навіть кохання. А ще Ви зможете уявити себе легендарним Дартан’яном і зробити селфі в місцях зйомок «Трьох мушкетерів».

Крім того Ви пройдетеся  вул. Вірменську(тут познайомитесь із винахідниками гасової лампи і не тільки), побачите унікальний будинок і дізнаєтеся чому він називається "Чотири пори року".

.А ще ми побуваємо в найбагатшому храмі Львова та поважному і шанованому серед  львів’ян  Катедральному соборі з візитівками Львова - каплицями Боїмів та Кампіанів.

14.00-15.00– Обід в ресторані швидкого харчування «Пузата хата».
15.00-17.00 - Продовжуємо подорожувати. На нас чекає готель "Жорж", де зупинявся Оноре де Бальзак, цікава пл. Міцкевича

Далі Галицький майдан із пам'ятником  Днанилу Галицькому і з'ясуємо чому його називають Галицьким та звідки походить вислів "із панського стола".

А ще на нас чекає  неймовірний, фантастичної краси найгарніший храм Львова - св.Андрія (колишній Бернардинський костел)

Далі побачимо одну із найстаріших криниць Львова - монастирську, яка збудована над колишньою могилою Яна із Дуклі, дізноємось чому тут цілюща вода і з'ясуємо чому у Львові завжди був дифіцит питної води. Окрім того на нас чекає Митна площа із старою дерев'яною бруківкою та любимчиком дітей - "сухим фонтаном".

А далі - "Міський "Арсенал", де крім музею зброї розташована мега-популярна "Львівська реберня"

найвища вежа Львова та знаменита пл.Ринок.

17.15 - 19.00 -  пл. Ринок… Вільний час, протягом якого Ви зможете відвідати знамениті «Копальню кави», майстерні шоколаду та карамелі, дегустувати відому Львівську «П’яну вишню» та багато ін.

Варіант 2: у випадку дитячої групи – Екскурсійне відвідування «Копальні кави», «Майстерні шоколаду», «Майстерні карамелі», сувенірних лавок та підняття на оглядовий майданчик Львівської ратуші.

19.00 - трансфер групи на зал. вокзал ст.Львів

19.30 - орієнтовний час прибуття на зал.вокзал

 

Транспорт

Neoplan 116 - зручний та комфортабельний автобус туристичного класу від відомого німецького виробника на 52 місць.

 

Neoplan 316 - зручний та комфортабельний автобус туристичного класу від відомого німецького виробника на 37 місця.

Mercedes - Benz Sprinter 316 - оригінальний туристичний мікроавтобус на 20 посадочних місць підвищеної комфортності з кліматконтролем.

Відповіді на запитання, які часто задаються

Чим їхатимемо?

-  Комфортабельним автотранспортом  у залежності від кількості учасників, перевезення.

Які умови одномісного поселення?

- Доплата за одномісне поселення від 200 грн  у період з квітня по листопад та від 300 грн  у період з грудня по березень.

Чи будемо ми зупинятися біля магазинів протягом мандрівки ?

-  Так,  але не більше двох разів на день.

Де можна харчуватися?

-  Можна замовити харчування (і це дуже зручно!) так, щоб воно було включено в програму відпочинку. Крім того ми будемо мати зупинки де можна буде поїсти те що Ви візьмете з собою в дорогу.

 Чи підберете нас на шляху руху автобуса?

- Так, але погодження деталей з нами після завершення бронювання обов’язкове!

Чи працюєте з дитячими групами і чи маєте на то дозволи?

Більше половини наших туристів - організовані дитячі  групи. Ми маємо 100% всі необхідні ліцензії і документи, крім того на кожне перевезення дитячих груп виготовляємо додатково всі необхідні документи.

Яка вартість екскурсій для організованих груп?

Вартість екскурсій для організованих груп залежить від величини групи і місця Вашого проживання. Тому телефонуйте 067-289-20-61, або напишіть Ваш тел. – ми перетелефонуємо і вирішимо всі питання.

  Що робимо у разі  штормового попередження, дощу чи шквального вітру? 

-  Відпочиваємо по програмі, ради цього ми і приїхали. Як виключення  - при забороні пересувань по певній місцевості рятівною службою МНС (життя і здоров’я дорожче за все!!!) приймаємо рішення на місці і, по можливості, робимо безпечну екскурсію.

Чи є якісь вікові обмеження та по стану здоров’я?

 • Діти шкільного віку відпочивають виключно у супроводі дорослих (батьки, або інші, які будуть за ними дивитися);
 • Верхня вікова межа практично відсутня. Досить часто на екскурсію їдуть літні люди, яким вже є по 80 та більше років.
 • Що до обмеження за станом здоров’я то має вирішувати Ваш сімейний, або лікуючий лікар(якщо є потреба – обов’язково проконсультуйтеся!)

Як відбувається поселення якщо їде компанія?

-   Враховуючи сімейні відносини та бажання бути разом учасників компанії: 2- 3- 4- місні номери, якщо в кімнатах залишаються вільні місця, то або доплата, або підселення.

У якому випадку не діє страхівка від нещасних випадків?-

-  Страхівка від нещасних випадків не діє у випадку надання недостовірної або не повної  інформації від особи яка бронює тур, а також заповнена інформація не Українською мовою.

Чи потрібно повідомляти про оплату за тур, та куди?-

- Так, обов`язково на Viber: +38067-289-20-61

Потрібно написати:

 • прізвище на яке бронювали тур;
 • числа поїздки;
 • суму оплати; бажано скинути скріншот квитанції про оплату.

Чи допоможем ми перепродати місця, які придбали але не получається поїхати в тур?

-  Так, можете, але обов’язково повідомте нас про зміну учасників поїздки.

Чи повертаєте кошти при неможливості поїхати?

 • Так, 70% - за два тижні до дати завершення бронювання;
 • 50% - за тиждень до дати завершення бронювання;
 • 20% - після завершення бронювання, але пізніше за один тиждень до початку туру;
 • У всіх інших випадках Ви можете самостійно продати місця друзям, або знайомим, повідомивши нас про це.

Де житимемо?

- Проживання в комфортабельних номерах (2-3-4 місні) готелів або за бажанням організованих груп у хостелі .

Чи є знижки для дітей?

-  Діти до 4 років безоплатно - за умови супроводу двох дорослих та без надання додаткового спального місця та місця в автобусі.

Яка програма по вечорах?

-  Можна  відпочивати  в номері. Всі додаткові заходи – факультативно, при попередньому обговоренні і замовленні компанією розважальних забав -  забезпечимо відпочинок.

Насиченість програми не буде тяжкою дитині чи людині похилого віку?

-  Все залежить від активності дитини чи людини похилого віку. Програма не є обв’язковою до виконання, тому Ви зможете самі, або скориставши поради гіда, відпочити в автобусі або замінити атракцію на посильну (за наявності такої), обов’язово повідомивши про це супроводжуючого групи.

Чи відбувається підселення якщо їде не сімейна пара? Наприклад: самі дівчата чи самі хлопці?-

-  У даному випадку, при відсутності свобідних номерів з потрібною кількістю ліжок, можливе підселення до дівчат - дівчат або до хлопців – хлопців, або доплата від 200 грн  у період з квітня по листопад та від 300 грн  у період з грудня по березень за кожне не використане в номері місце.

Як відбувається посадка в транспортному засобі?

- Посадка відбувається відповідно до порядку куплених Вами місць на поїздку, не залежно від місця і часу посадки. Наприклад: Ви бронювали місця і в списку Ваші місця: 5 та 6 ; відповідно й ці місця закріплюються за Вами в транспортному засобі.

Ми оплатили поїздку на сайті, чи потрібно ще бронювати місця?

-  Так, бронювання є обов’язковим - без нього оплата не дійсна.

Якою мовою відбувається бронювання на сайті?

-  Виключно  мовою спілкування на сайті, в противному разі воно (бронювання)  вважається не дійсним.