Гори Бескиди та все Закарпаття в одному турі: екскурсії, термальні джерела, розваги

5-денний літній відпочинковий тур родзинками Бескидів та Закарпаття 

 

Анонс туру

Тур: 5-денний відпочинковий тур родзинками Бескидів та Закарпаття з відпочинком на термальних джерелах Косино, гори та водоспади, оз.Синевір та Колочава, романтичні замки та секрети закарпатских виноробів… і фантастичні вечори відпочинку!

Про поїздку: Неприступна наскельна  фортеця  Тустань - найдовший в Україні катаний витяг на т/б "Захар Беркут" - найкасивіший водоспад Закарпаття «Шипіт» - джерело мінеральної води в с.Келечин - окомилуючий Синевирський перевал - Центр реабілітації бурого ведмедя - озеро Синевир - один із найкращих музеїв - скансенів в с.Колочава - загадковий "Бункер лінії Арпада" в с.Верхня Грабівниця -мисливський  замок Шенборна - термальні води Косино - винні підвали та термальні води Берегово - Мукачево із легендарним замком Паланок- романтичний замок Сент-Міклош в с.Чинадієво

Місце збору: виїзд із зал. вокзалу м. Львів

Схема маршруту: Львів - Урич - Волосянка - Славське - Пилипець - Келечин - Синевирська Поляна - Колочава - Верхня Грабівниця - Карпати - Януші - Косино - Берегово - Мукачево - Чинадієво - Львів

Тривалість поїздки: (5 днів / 4 ночі)

Вартість програми: 3400 грн. на особу

Телефон для запитань: (067) 289 20 61

Заповніть форму, щоб забронювати місце

Вкажіть дату поїздки. Доступні дати вказані нижче в календарі поїздок.

Календар поїздок

Червень 2020
з 22.06 по 26.06 – місць немає
Серпень 2020
з 16.08 по 20.08 – місць немає
Вересень 2020
з 13.09 по 17.09 – є 20 місць
Жовтень 2020
з 02.10 по 06.10 – є 20 місць

У вартість поїздки включено:

 • Транспортні послуги по екскурсійному маршруту (крім обслуговування факультативних програм);
 • Страхування на час подорожі;
 • Проживання (2-3-4 місні номери) вкотеджах та приватних садибах;
 • Екскурсійний супровід туристичної програми.

У вартість поїздки не включено:

- Харчування

- Вхідні квитки:

 • Фортеця Тустань: повна вартість – 60 грн., пільгова вартість – 30 грн.
 • Канатно-крісельний витяг на т/б «Захар Беркут»: (будніи/вихідні): дорослий — 70/80 грн, дитина(5-12 лет) — 40/50 грн.
 • водоспад Шипіт: : загальний, пенсійний, студентський – 10 грн., учні – 5 грн.;
 • Центр реабілітації бурого ведмедя: загальний, пенсійний – 25 грн, студенти і школярі – 10 грн.;
 • оз.Синевир: загальний, пенсійний – 25 грн, студенти і школярі – 10 грн.
 • етнографічний музей скансен «Старе село», музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш”: загальний - 70 грн/ос., пенсіонери, студенти - 50 грн/ос., школярі – 35 грн/ос.
 • «Бункер лінії Арпада» в с. Верхня Грабівниця: дорослі – 70 грн./особа, діти дошкільного віку – безкоштовно, школярі до 9-го класу – 35 грн./особа, студенти, підлітки 9-11 класів – 50 грн./особа
 • Термальний басейн "Жайворонок" (м.Берегово)
  - Дорослі: дві години 30хв - 220.00; дві години – 200грн;
  - Інваліди 1групи – 50%;
  - Діти з інвалідністю до 18р - БЕЗКОШТОВНО;
  - Учасники АТО -  дві години - БЕЗКОШТОВНО;
  - Діти зростом до 120см - БЕЗКОШТОВНО;
  -  Діти зростом від 120 до 150см – 50%

-Особисті витрати та розваги

Програма подорожі

1 день

7.00 – 7.40  м.Львів. Зустріч туристів біля центрального входу у залізничний вокзал.

8.00 – Відїзд групи.

11.00-13.00 - Наскельна  фортеця  Тустань на Урицьких скелях. Унікальне місце, яке зачаровує не тільки історичною спадщиною, адже аналогів фортеці Тустань на той час в Європі не було,  а і незрівнянною красою гірського ладшафту. Це словами не передати, це потрібно бачити особисто!

Обід в кафе «Окей». Орієнтовна вартість по меню – 120-150грн

- с.Волосянка. Знаменита т/б «Захар Беркут», та найдовший в Україні катанно-крісельний витяг, яким ми піднімаємося на гору Високий верх. А тут – ВАУ!!! Фантастична краса Бескидів «затамовує» подих, гуцульські смаколики та місцева кухня, квадроцикли та кінні прогулянки – чого тут тільки немає!!! Ціна квитка на витяг (будніи/вихідні): дорослий — 70/80 грн, дитина(5-12 лет) — 40/50 грн. Час підйому – 55хв!


У Волосянці оглянемо ми і цікавий, вишуканий та величний замок-вежу, яку, за легендою, збудував відважний лицар, щоб вшанувати пам'ять своєї спасительки-Ведмедиці. Вежу цю місцеві люди знають і шановано називають «Вежею Ведмежою».

м.Славське. Поселення в приватних готелях. Котедж (2-3 місні кімнати із зручностями на поверсі)

Вечір знайомств та забава під час відпочинку в місцевій гуцульській колибі або на території готелю (вирішуємо на місці).

Можливий відпочинок у сауні (при умові попереднього бронювання під час замовлення туру).

Відпочинок

2 день

Виселення з готелю.

8.00 – Виїзд групи.

8.30 – Сніданок у кафе «Окей». Орієнтовна вартість по меню – 90грн

11.30-13.00 – Знаменитий і найкасивіший водоспад Закарпаття - «Шипіт»! Це одне з семи природних чудес України.  Розташований на схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба де кришталево чиста вода падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти  розбивається об каміння, переливаючись  дивовижними барвами у променях карпатського сонця. Шипіт, без перебільшення, заворожує кожного туриста своїм неповторним звуком та мальовничою природою довкілля.

Обід. Вартість комплексного обіду в кафе с.Пилипець – 130грн (при умові замовлення всіма учасниками групи), або індивідуально, в закладах харчування біля водоспаду.

-с.Келечин. дегустація мінеральної води із знаменитого Келечинського родовища. Саме тут ми навчимося правильно пити воду зі цілющих джерел, дізнаємося що потрібно робити для максимальної користі від її споживання.  Тутешні мінеральні води вперше згадуються в історичних документах ще з 1876 року і до сьогоднішнього часу це родовище вважається одним з найбільших на території України. Коричнево-жовтий колір води свідчить про дійсно великий в ній вміст карбонатного заліза, що відрізняє її з поміж інших. Мінеральні води в с. Келечин ідеально підходять для людей із розладами травлення, захворюваннями шлунково-кишкового тракту і порушеним метаболізмом.

Міжгірський (Синевирський) перевал розташований на висоті 793 метри над рівнем моря.Це своєрідне прощання з Карпатськими горами і спуск у рівнинне Закарпаття. У минулому це прикордонна зона трьох держав: Польщі, Румунії та Чехословаччини. З нього відкривається незабутній краєвид, в яку сторону не глянеш – лише одні гори. Перебуваючи тут кожен,без винятку, згадує слова із Біблії: «Чудні діла Твої, Господи». А яке тут селфі!!! Кращого місця просто не буває!

Єдиний в Україні, а також наймасштабніший (його територія сягає 12га) в Європі центр реабілітації бурого ведмедя. Саме тут унікальні тварини заново вчаться жити, забуваючи іноді жорстоку поведінку людини.

Озеро Синевир. Розташоване воно Це найбільша водоймаУкраїнських Карпат, розташована на висоті 989 м над рівнем моря, у верхів'ях річки Тереблі, в самому мальовничому регіоні Закарпаття. Пейзажі озера вражають своєю величчю і надзвичайно мальовничою природою, а стрункі 150-річні ялини на стрімких схилах навколо озера, здається, ростуть прямо з водної гладі. Окрім того тут ви почуєте легенду  про неймовірне кохання Синь і Вир, дізнаєтесь чому це місце називають «Морським оком Карпат», знайдете справжню арніку і подихаєте кришталево чистим, перенасиченим киснем повітрям.  Погуляти і зробити фотосесію на Синевир приїжджають молодята з усіх куточків Карпат. Адже вважається, якщо молоді люди познайомилися та покохали один одного біля цього озера, то на них чекає справжнє кохання.

Поселення на туристичній базі. 2-3-4 місні номери із зручностями.
Вечеря в колоритній Закарпатській колибі.

 

3 день

Виселення з готелю.

8.30 – Виїзд
9.00 – 9.40–Комплексний сніданок в кафе с.Колочава.  Вартість – 80грн. (Погоджується при замовленні туру)

10.00 – 11.30 – Екскурсія одним з найкращих музеїв - скансенів України «Старим селом», який  «оживає» часом. Саме тут в селі, яке називають селом десяти музеїв ви побуваєте в стародавній Верховині, побачите кілька тисяч самобутніх колочавських експонатів, які ознайомлюють із 300-річною історією культури та побуту місцевих жителів. Історичні пам’ятки різних часів та різноманітних верств населення відтворюють спосіб життя верховинців як за соціальним статусом (бідняки, середняки), так і за видом діяльності (вівчарі, лісоруби, шевці). Є тут і унікальна «Колочавська вузькоколійка» з майже діючими і діючими експонатами на яких навіть можна покататися та багато ін. А чого варте частування, забава із музиками і сценки з життя горян у колочавській корчмі “У Вольфа”: (в меню входять: сало, сир, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка).  Коротше, якщо на Землі є жива казка одночасно для дорослих і дітей  – то це ТУТ!!!

13.00-13.40 – Обід в кафе смт.Воловець (комплексний обід)

14.30 – 15.30 - с.Верхня Грабівниця. Екскурсія в найбільший в Україні бункер часів ІІ світової – «бункер лінії Арпада». Тут ви будете вражені багатьма таємницями того буремного часу. Підземні інженерні споруди ввражають масштабністю і унікальністю військового будівництва. Уявіть собі тунель, в якому звук поширюється тільки в одному нарямку – просто фантастика, яка є реальністю, і таких цікавинок тут багато. Це потрібно бачити на власні очі!!!

17.00-18.00 - Палац Шенборнів в урочищі Берегвар - елегантна неоренесансна споруда із стрункими готичними вежами,  місце, яке нагадує Діснейленд. Збудований як мисливський,  замок Шенборна став, без перебільшення, справжньою прикрасою Закарпаття. Сьогодні тут розміщується відомий санаторій «Карпати». Саме тут окрім естетичної насолоди Ви матимете шанс омолодитися біля джерела краси та почути легенди і правдиві історії із романтичного життя лицарського замку.

19.00 – с.Януші. Поселення в приватній садибі.

Вечеря в садибі (замовляємо комплексно – 100грн/особа, погоджуємо при замовленні туру.)

4 день

Сніданок в садибі.

Відпочинок на термальних водах в Косино. Тут є 5 басейнів, 7 саун.  Середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі  з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю. А ще тут вікрили найбільший у світі АКВАПАРК!!!!

Обід в садибі (замовляємо комплексно – 160грн/особа, погоджуємо при замовленні туру.)

-Відпочинок. Вільний час.

Виноробний завод Чизай. Під час екскурсії по заводу і дегустації вина Ви дізнаєтеся особливості і секрети вирощування винних сортів винограду та виробництва справжнього вишуканого вина. А під час дегустації вин - матимете можливість скласти власну думку про них. Туту також можна без сумніву придбати оригінальні і якісні закарпатські вина.

Частинка Угорщини в Закарпатті – м.Берегово. Огляд центра  міста. Вільний час, під час якого можна відпочити в затишному кафе або поблукати вуличками цього загадкового міста, або відвідати басейн  "Жайворонок" із мінеральною водою.

Вечеря в кафе або Угорському ресторані (вибір на власний розсуд)

21.00 – Повернення до місця проживання.

Відпочинок

 

5 день

Сніданок в місці проживання.

8.00 – Виїзд групи.

Мукачево. Оглядова автобусна екскурсія центром міста, яка завершується в одній з найдавніших і найпотужніших фортець в Україні - відомому замоку Паланок(XIV ст.) Побудував його на одинокій вулканічній горі наймолодший із Подільських князів Федір Коріатович. Середньовічні стіни до нині зберігають чимало таємниць та легенд. Тут ми дізнаємося  як овіяла його героїчною славою княгиня Ілона Зріні і хто допоміг Коріатовичу побудував глибокий колодязь, який нібито з’єднав подвір’я замку таємними ходами з берегами Латориці і багато ін.

Чинадійово. Романтичний замок Сент-Міклош був свідком власної історії коханняодної, яка стала однією із найдраматичніших в Європі. Ви дізнаєтесь справжні, замішані на підступності і любові  таємниці середньовічного замку. Пройдетеся кімнатами, де зустрічалася муза цих місць, княгиня Ілона Зріні із своїм драматичним коханням –  на 14 років молодшим графом Імре Текелі. Неймовіні відчуття ніби підсилюються не до кінця відреставрованими стінами з таємними подвійними ходами та загадково сферичним склепіннями залів. Це особливе відчуття і Ви маєте з ним познайомитись!

Повернення до Львова.

14.00 – Обід в кафе «Окей»

Орієнтовний час прибуття  на з.д. вокзал м.Львова – 17.00

Примітка: Для туристів, поїзди яких відправляються з залізничного вокзалу значно пізніше, можливо проведення пішохідної екскурсії центром прекрасного княжого міста Львів (факультативно).

 

 

Транспорт

Neoplan 116 - зручний та комфортабельний автобус туристичного класу від відомого німецького виробника на 52 місць.

 

Neoplan 316 - зручний та комфортабельний автобус туристичного класу від відомого німецького виробника на 37 місця.

Mercedes-Benz Sprinter 316 - оригінальний туристичний мікроавтобус на 20 посадочних місць підвищеної комфортності з кліматконтролем.

Питання - відповідь

За скільки часу завершується набір групи та коли бронювати і робити передоплату?

- Набір завершується за три тиждні до виїзду (див. Календар поїздок), тому бронювати можете в любий зручний для Вас час, але не пізніше ніж три тижні до дати виїзду, передоплата у день бронювання.

Чим їхатимемо?

-  Комфортабельним автотранспортом  у залежності від кількості учасників, перевезення.

Які умови одномісного поселення?

- Доплата за одномісне поселення від 300 грн за кожну ніч проживання

Чи будемо ми зупинятися біля магазинів протягом мандрівки ?

-  Так,  але не більше двох разів на день.

Ви приїдете на автовокзал щоб забрати нас?

- Ні, збір на з-д вокзалі.

 Чи підберете нас на шляху руху автобуса?

- Так, але погодження деталей з нами після завершення бронювання обов’язкове!

 Чи є у вас система знижок?

- Так. При повторному і наступних поїздках з нами(незалежно від туру) – знижка 10%. Діє також акціядля тих у кого під час відпочину День народження. (Умови Акції - тут ()

У разі штормового попередження чи шквального вітру – сидимо у готелі чи всерівно їдемо на екскурсії?

-  У випадку форсмажору та при забороні пересувань на потрібній нам території рятівною службою МНС (життя і здоров’я дорожче за все!!!)відпочиваємо на місці, або, якщо це можливо, їдемо на безпечні екскурсії, домовляючись про різницю у їх вартості.

Чи є якісь вікові обмеження та по стану здоров’я для відпочинку?

 • Діти шкільного віку відпочивають виключно у супроводі дорослих (батьки, або інші, які будуть за ними дивитися);
 • Верхня вікова межа практично відсутня.
 • Що до обмеження за станом здоров’я то має вирішувати Ваш сімейний, або лікуючий лікар(якщо є потреба – обов’язково проконсультуйтеся!)

Як відбувається поселення якщо їде компанія?

-   Враховуючи сімейні відносини та бажання бути разом учасників компанії: 2- 3- 4- місні номери, якщо в кімнатах залишаються вільні місця, то або доплата, або підселення.

У якому випадку не діє страхівка від нещасних випадків?

-  Страхівка від нещасних випадків не діє у випадку надання недостовірної або не повної  інформації від особи яка бронює тур, а також заповнена інформація не Українською мовою.

Чи потрібно повідомляти про оплату за тур, та куди?

- Так, обов`язково на Viber: +38067-289-20-61

Потрібно написати:

 • прізвище на яке бронювали тур;
 • числа поїздки;
 • суму оплати; бажано скинути скріншот квитанції про оплату.

Що обов'язково брати з собою на пійомник ?

- Прекрасний настрій і гарне самопочуття.

- Рюкзак (сумку) для особистих речей;

- Фліску або теплий светер, куртку - залежно від погоди);

- Дощовик (плащ з капішоном)

-  Захист від сонця (головний убір, що закриває вуха, сонцезахисний крем, окуляри);

Чи повертаєте кошти при неможливості поїхати?

 • Так, 70% - за два тижні до дати завершення бронювання;
 • 50% - за тиждень до дати завершення бронювання;
 • 20% - після завершення бронювання, але не пізніше як за один тиждень до початку туру;
 • У всіх інших випадках Ви можете самостійно продати місця друзям, або знайомим, повідомивши нас про це.

Де відбувається збір групи на поїздку та в якій годині?

- Збір групи - біля центрального входу на залізничному вокзалі м. Львова з 07:00 до 7.40

Де житимемо?

- Проживання на турбазах та котеджах приватних садиб в комфортабельних номерах (2-3-4 місні)

До якої години прибуваємо до м. Львів на п'ятий день?

- Орієнтовно - 16.30.   Для тих відпочиваючих, потяги яких відправляються із зал.вокзалу значно пізніше можливе проведення  пішохідної екскурсії  історичним центром міста Лева (факультативно і вартість залежить від кількості осіб та необхідного часу) або вільний час.

(Вирішується і погоджується при замовленні туру)

Яка вартість поїздки для дітей?

-  Діти до 14 років – знижка 10% (знижки не сумуються);

-  Діти до 4 років безоплатно - за умови супроводу двох дорослих та без надання додаткового спального місця та місця в автобусі.

Яка цінова політика в туристичних місцях де ми перебуватимемо?

-  Ціни орієнтовно такі ж як у центрах великих міст.

Яка програма по вечорах?

-  Можна  відпочивати  в номері, можна з групою зібратись і знайомитись. Всі додаткові заходи – факультативно, при попередньому обговоренні і замовленні компанією «Гуцульських забав» -  забезпечимо відпочинок.

Насиченість програми не буде тяжкою дитині чи людині похилого віку?

-  Все залежить від активності дитини чи людини похилого віку. Програма не є обв’язковою до виконання, тому Ви зможете самі, або скориставши поради гіда, відпочити в автобусі або замінити атракцію на посильну (за наявності такої), обов’язово повідомивши про це супроводжуючого групи.

Чи відбувається підселення якщо їде не сімейна пара? Наприклад: самі дівчата чи самі хлопці?-  У даному випадку, при відсутності свобідних номерів з потрібною кількістю ліжок, можливе підселення до дівчат - дівчат або до хлопців – хлопців, або доплата від 300 грн за кожне не використане в номері місце за кожну нічі проживання

Як відбувається посадка в транспортному засобі?

- Посадка відбувається відповідно до порядку куплених Вами місць на поїздку, не залежно від місця і часу посадки. Наприклад: Ви бронювали місця і в списку Ваші місця: 5 та 6 ; відповідно й ці місця закріплюються за Вами в транспортному засобі.

Ми оплатили поїздку на сайті, чи потрібно ще бронювати місця?

-  Так, бронювання є обов’язковим - без нього оплата не дійсна.

Якою мовою відбувається бронювання на сайті?

-  Виключно  мовою спілкування на сайті, в противному разі воно (бронювання)  вважається не дійсним.