Життя потрібно прожити так, щоб не було боляче за змарнований час…

Сьогодні думки і бажання більшості з нас зайняті пандемією, і це – природньо. Разом з тим потрібно розуміти що це колись закінчиться. Все що має початок – неминуче матиме кінець. Тому відведений долею час для додаткових роздумів давайте разом використаємо для «ревізії» власних цінностей  і сутності  життя та свого місця в ньому. Власне в контексті цього наша турагенція «Скарби-тур» (www.skarby-tur.com.ua) у продовж більше ніж 20-ти річного існування має девіз «Не відкладай життя на завтра!» бо, справді, ніхто не знає, окрім Бога, що буде завтра і сьогоднішня ситуація в світі це красномовно підтверджує.  Для людини все має свій час, коли їй цікаво те чи інше, бо минають роки і пріоритети міняються. Що було раніше надто цікавим – стає другорядним і вже не приносить задоволення, натомість приходить нове, або й зовсім міняються погляди на життя.

Кожен із на розуміє, що в житті відпочинок є не тільки приємна «принада» а і обов’язкова його складова. Однак, часто, коли ми бачимо рекламу відпочинку чи екскурсії –думаємо: «От живуть люди! Я б теж поїхав, але ще встигну! Сьогодні це ще не на часі! Потрібно заощадити гроші на свята, випускний, весілля і т.д.». Згідний що у світлі наших традицій – це важливо, але ж, погодьтеся – не найголовніше в житті! Найголовніше для кожного з нас це особисте життя і здоров’я! Власне відпочинок і екскурсія зокрема– це завжди щось нове на тлі позитивних емоцій, це неоціненний заряд здоров’я на майбутнє.

Що краще, екскурсія в Париж, Грецію, Львів, Софіївський парк,  Дністровський каньйон…. чи в десятки раз дорожче, відігране часто і за позичені кошти «круте весілля», «крута» машина… бо має бути шикарніше ніж у сусіда…? Для нас ніколи не було питанням поставити могорич, навіть по нинішніх цінах – бо так гонорово, а дати дитині кількасот гривень на екскурсію з класом, або поїхати на екскурсію чи відпочинок цілою родиною – проблема, бо того «гонору» ніхто не бачить!
Все проходить – і дитинство і «гонор» і потреба в так важко зароблених грошах! Врешті, здається, через мить оглядаємося назад і зовсім іншими очима бачимо й розуміємо – хто прожив краще життя, а хто, за вічними «завтра, ще встигнемо…», реально зіпсував  такий безцінний, дарований Творцем час. Завжди шанований мною Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін) про сьогоднішню нашу тему казав: «Яка різниця, скільки років твоїм кедам, як ти гуляєш у них Парижем».

Вибачте, якщо когось образив! Запрошую до дискусії і буду радий Вашим коментарям!

Не відкладайте життя на завтра!!!

З повагою, Ваш Василь Дука
www.skarby-tur.com.ua